Ahoj

Tím KERBEROS, STRIKERS a firma ARMY TRAINING pod záštitou Občianskeho združenia SLOVAK CAMP, OZ pre Vás pripravujú akcie určené pre hráčov a priaznivcov airsoftu.

 

Naším prvoradým cieľom je zorganizovať kvalitnú akciu pre celú hráčsku komunitu, ktorá je schopná sa prispôsobiť reálnym podmienkam MIL-SIMu a ukázať, že je viac ako FUN SHOOTERS, že má niečo za sebou, myslí to s airsoftom vážne a má niečo natrénované…

 

Do našich akcií zapájame reálne zložky záchranného systému, ktoré nám simulujú činnosť záchranárov alebo činnosť LARPu. Akcia je organizovaná vojenským spôsobom, nakoľko niektorí z nás majú vojenskú a veliteľskú minulosť a skúsenosti s organizovaním veľkých vojenských cvičení, čo je myslím prínosom pre samotnú hru a jej organizáciu.

 

Zároveň sa na akcii podieľajú profesionálni vojaci ako rozhodcovia, velitelia armád, či pyrotechnici zabezpečujúci vysokú hrateľnosť, vojenskú simuláciu a všetky potrebné bojové pyrotechnické efekty počas hry. Všetko potrebné sa dozviete na tejto stránke…

 

 

V prípade, že máte záujem dostávať pravidelné info o našich akciách, ktoré pre vas v danom roku plánujeme, neváhajte sa zaregistrovať pre odber nových informácii a pozvánok na naše akcie.

Organizačný tím akcie…

Facebook Comments